Rüyada Kalkan Görmek

Rüyada kalkan görmeyi güç ,kuvvet, güvenlik, kardeş, yardımcı, destek, olarak yorumlanabilir. Elinizde kalkan ile birlikte silahın olduğunu görmek karşılaşacağınız afet veya belalara karşı güvende olacağınıza delalettir.Elinizde sadece kalkan görmek kardeşlerimizi dostlarınızı akrabalarınızı her türlü kötülüklerden koruyacak saygın birisiyle tanışacağınıza delalettir ve o kişiden yardım alacağınıza delalettir.Sırtınızda kalkan olduğunu görmek düşmanlarınıza karşı güvende olacağınıza onlara karşı güçlü olacağınıza delalettir. Kalkanınızı boynunuzda görmek erdem sahibi bir kimse ile arkadaş olacağınıza ondan yardım ve göreceğinize delalettir. Kalkanınızın iplikten olduğunu görmek insanlardan menfaat göreceğinize delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.