Rüyada Kalem Görmek

Rüyada kalem görmenin tabirleri ilim, kültür, ferman, hikmet, işlerin yoluna girmesi, murada erme, edeptir. Kurşun kalem görmek geçim, mutluluk, ömderlik, rahatlıktır. Elinize kalem alırsanız ya da birinin size kalem vermesi geçiminizin rahatlayacağı işlerinizin yoluna gireceğine delalettir. Kalemle kelime yazdığınızı görmek hayırlı sözler duyacağınıza delalettir. İki kelime yazdığını görmek hasretin sona ereceği gurbette yakınınızın geleceğine dellettir. Kalem elbisenizi kirletirse zarara uğrayacağınıza eğer sekreterseniz işinizde yükseleceğinize delalettir. Bazı yorumculara göre kalemle yazı yazdığını görmek ilimle uğraşıyorsanız ilim nasip olacağına değilseniz alimler ve bilge kişilerle yakınık kuracağınıza delalettir. Kalemle bir şeyler yazıp sonra okursanız hakkın rahmetine nail olacağınıza delalettir. Kalemin kırıldığını görmek saygınlığınızı yitireceğinie delalettir. Başka yorumlarda elinde kalem görmek akıllı bir çocuğunuz olacağına delalettir der. Kalemle yazı yazıldığını görmek ilim öğrenip bununla gelir elde edeceğinize delalettir.


Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.