Rüyada Kağıt Görmek

Rüyada kağıt görmek ten 3 anlam çıkarılabilir helal mal, kazanç ve geçim, murada ermek manası çıkarılabilir. Rüyada bir miktar beyaz kağıda sahip olduğunuzu görmek gelir elde edeceğinize delalettir. Kağıdınızın suya düştüğünü veya yandığını görmek malınızın mülkünüzün azalacağına delalettir. Kağıda yazı yazdığınızı görmek miras sahibi olacağınıza delalettir. Aynı rüya içerisinde bir şeyler yazmak veya yazmamak miras isteyeceğinize ancak bir şey elde edemeyeceğinize delalettir. Rüyada çok sayıda kağıdınız olduğunu görmek halk arasında erdemli ilimli olarak tanınacağınıza delalettir.Rüyanızda kağıdı kestiğinizi görmek boşanmaya veya ayrılığa delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.