Rüyada İbrik Görmek

Rüyada ibrik görmek; kadın, hizmetkar, cariye, kıvam, ten, uzun ömür, mal ve nimet, hayır ve bereket, kadınlardan yana rahat olmak olarak yorumlar.

Rüyada ibrik görmek; hizmetçi kadına işarettir. Bazı yorumculara göre ibrik, bir kavme hizmet eden ama daha sonra o topluma önder olan ve onları belalardan uzak tutan kimseye delalettir. Rüyada biri ibriğe sahip olmak veya başkasının size ibrik verdiğini görmek; hizmet eden bir kişinin topluluğa önder olacağına işarettir.

Rüyada ibriğin kırıldığını görmek; hizmetçi kadının hasta olacağına veya öleceğine delalettir. Rüyada ibriğin kaybolduğunu görmek; hizmetçinin kaçacağına veya işten ayrılacağını delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.