Rüyada Hz. Muhammed Görmek

Rüyada Hz. Muhammed’i görmek; iki cihanda da mutlu olacağınıza, üzgünseniz sevineceğinize, borçlunun borcunu ödeyeceğine, korkuysanız güvende olacağınıza delalettir. Allah’ın elçisinin bir yerde feryadını görmek; o bölgenin mamurlaşacağına, peygamberin bir şey yediğini görmek; zekatınızı vermeni gerektiğine, peygamberin üzgün olduğunu görmek; bölgede islamın zayıf düştüğüne, peygamberin cenazesini görmek; bulunduğunuz bölgede belaya, peygamberin cenazesinin arkasında gitmek; bidat ehli olacağına, peygamberi ziyarete gittiğiniz görmek; malınızın artacağına, peygamberin size hayıflandığını görmek; dinden çıkacağınıza delalettir. Bazı yorumcular peygamberi görmeyi iyiye delalettir der. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.