Rüyada Halı Görmek

Rüyada yeşil ve temiz halı görmek; kalabalık bir topluluğa işarettir.

Rüyada halıyı başkalarının evine serdiğini görmek; yolculuğa çıkacağınıza ve o yolculukta oldukça menfaat elde edeceğinize delalettir.

Rüyada yere serilmiş bir halı görmek ve onun kendi malınız olduğunu görmek; ömrünüzün uzun olacağına rızkınızın artacağına delalettir.

Rüyada bir halının üzerinde oturduğunuzu görmek, ama oranın kime ait olduğunu bilmemek; durumunuzun kötüye gideceğine delalettir.

Rüyada küçük bir halının üzerinde oturduğunuzu görmek; ömrünün kısa olacağına delalaettir. Rüyada üzerinde oturduğunuz küçük halının uzadığını görmek; rızkınızın artacağına işarettir. Rüyada halıyı sarıp evin bir köşesine koyduğunu görmek; geleceğinizin kendi elinizde olduğuna delalettir.

Rüyada halı temizlemek veya çırpmak; sizi rahatsız eden birinin evinize misafir olacağına delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.