Rüyada Ağrı Görmek

Rüyada bütün uzuvlarınızın ağrıdığını görmek; sahip olduğunuz malları kaybedeceğinize delalettir. Başınızın ağrıdığını görmek; çok günah işleyeceğinize ve bu yüzden tövbe etmeniz veya sadaka vermeniz gerektiğine delalettir. Alnınızın ağrıdığını görmek; inancınızın bozuk olduğuna ve sıkıntı yaşayacağınıza delalettir. Gözünüzün ağrıdığını görmek; doğru yola döneceğinize delalettir. Burnunuzun ağrıdığını görmek; bir tacirin size zarar vereceğine delalettir. Dilinizin ağrıdığını görmek; söyleyeceğiniz bir söz yüzünden vebal alacağınıza delalettir. Kulağınızın ağrıdığını görmek; çirkin bir söz işiteceğinize delalettir. Boynunuzun ağrdığını görmek; teslim etmeniz gereken bir emaneti teslim etmeyeceğinize delalettir. Karnınızın ağrıdığını görmek; akrabalarınızdan yana rencide olacağınıza delalettir. Ciğerlerinizin ağrıdığını görmek; çocuğuna karşı muhabbet beslediğinize delalettir. Elinizin ağrıdığını görmek; komşunuza veya kardeşinize zulüm edeceğinize delalettir. Baldırınızın ağrıdığını görmek; akrabanıza zulüm edeceğinize delalettir. Parmağınızın ağrıdığını görmek; eşinizi rencide edeceğinize delalettir. Avret yerinizin ağrıdığını görmek; fesada meyil edeceğinize delalettir. Kalçalarınızın ağrıdığını görmek; akrabalarınıza zulüm edeceğinize delalettir. Ayağınızın ağrıdığını görmek; yanınızda çalışanlara iyi davranmayacağınıza delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.