Rüyada Ağız Görmek

Rüyada ağız görmek; işlerin önünü açan veya işleri bitiren  şeye, ağızdan çıkan her türlü iyi veya kötü söze, ağza konan her türlü nesne rızka, ağza alınan her yemek dini inancın güzelliğine delalettir. Ağızda yenmesi zor ve sindirmesi zor olan bir şey olduğunuz görmek; geçim konusunda sıkıntı yaşatacağınıza delalettir. Ağzınızda tatlı ve sindirimi kolay olan bir şey görmek; geçim konusunda rahatlayacağınıza delalettir. Ağzınızın sıkıca kapandığını görmek; hastalanacağınıza veya ecelinizin yaklaştığına delalettir. Ağzınızın genişlediğini görmek; güzel sözler işiteceğinize delalettir. Ağzınızın yamulduğunu veye çirkinleştiğini görmek; işe yaramayan çirkin sözler duyacağınıza delalettir. Ağzınızın etinin düştüğünü görmek; bir zararla karşılaşacağınıza delalettir. Ağzınızdan kan geldiğini görmek; birinden imalı sözler duyacağınıza delalettir. Ağzınızdan pislik çıktığını görmek; insanlara yaptığınızın iyilikleri başa kakacağınıza delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.